En çok izlenen dizi Diriliş Ertuğrul

Geçen hafta hangi diziler en fazla izlenenler listesine girmeyi başardı? Rayting ölçümlerine göre hazırlanan reyting raporları elimize ulaştı 30 dizi arasında en çok izlenenler hangi diziler oldu?

15 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında hafta içinde gösterimde olan diziler içinde, içerde, kırgın çiçekler, hangimiz sevmedik, söz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz, Anne dizisi, Muhteşem Yüzyıl dizisi, diriliş ertuğrul, no 309, vatanım sensin gibi bir çok dizi yer aldı. En çok izlenen dizi ise totalde Diriliş Ertuğrul oldu. TRT ekranlarında İzleyicisiyle buluşan dizi 88. bölümde de en çok izlenen dizi olma özelliğini kaybetmedi.

Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından İkinci sırada Atv ekranlarında yayınlanan Oktay Kaynarca’nın başrollerinde oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi yer aldı. Türkiye genelinde en çok izlenen diziler sıralamasında Üçüncü sırada ise yedinci bölümü yayınlanan söz dizisi yer buldu.  Genelkurmay Başkanlığı tarafından da destek verilen söz dizisi yedinci bölümüyle ekranlara gelmişti. Askerin operasyonlarda karşılaştığı zorlukları konu alan dizi ilk bölümden itibaren dikkat çeken konusu ve senaryosuyla Türkiye gündemine oturmuştu.

En çok izlenen dizi Diriliş Ertuğrul” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir