Meltem Cumbul babasını kaybetti

Ünlü oyuncu ve sunucu meltem cumbul babasını kaybetti. Meltem Cumbul kimdir meltem cumbul hangi dizilerde ya da filmlerde oynamıştır? İşte Meltem Cumbul ile ilgili merak edilen tüm detaylar. Meltem Cumbul sosyal medya hesabı Üzerinden verdiği mesajda babasının bugün vefat ettiğini duyurdu.
Ünlü oyuncu cumbul, muhterem babasının cenaze namazının İstanbul Karacaahmet Şakir’in camiiinde kılınacak cenaze namazının ardından defin işlemlerinin yapılacağını belirtti. 1969 yılında doğan Meltem Cumbul , İzmirlidir. Lise öğrenimini İzmir Türk koleji nde tamamlayan ve ardından Mimarsinan üniversitesi devlet konservatuarğında oyunculuk bölümünü bitiren Meltem Cumbul şu anda da bu okulun tiyatro bölümünde öğretmen olarak çalışmaktadır.
Meltem Cumbul oyunculuk kariyerine 1999 yılında yayınlanan Mehmet Ali Aalabora’nın başrollerinde olduğu Yılan Hikayesi dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştı. Meltem Cumbul bu dizinin dışında bir çok dizi ve sinema filminde de rol almıştır. Meltem Cumbul’un babasına Allah’tan rahmet kendisine ve yakınlarına acil şifalar dileriz.

Meltem Cumbul babasını kaybetti” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir